Vylepšený jídelníček, který Vám pomůže

k vysněné postavě

+ DÁREK: 3 oblíbené e-booky v hodnotě 998 Kč zdarma!

Potřebujete změnit svůj vzhled? Vylepšit postavu?
 
Nejspolehlivějším způsobem, jak toho dosáhnout, je vyvážené stravování. Ale nejen to. Pokud vám jídlo nebude chutnat, pak u něj moc dlouho nevydržíte a brzy “sklouznete” zpět. Pohyb a cvičení jsou důležité, ale váš jídelníček odvede tu největší práci.
 
Plná porce Pestrého jídelníčku vám s tím pomůže. Dostanete profesionálně sestavený jídelníček na míru vašim potřebám, od kterého nebudete mít potřebu utíkat. A všichni víme, že abyste dosáhli opravdové změny, musíte u jídelníčku vydržet. Týdenní, měsíční nebo roční “akce” z dlouhodobého pohledu nefungují.

Ke 3 měsícům Plné porce nyní získáte 3 oblíbené e-booky

v hodnotě 998 Kč zcela ZDARMA

Plná Porce Pestrého jídelníčku:

Změňte své stravování co nejpohodlněji:

 • Jídelníček od výživových specialistů
 • Možnost volby preferencí, co vám chutná a co nikoli
 • Recepty na 7 dní dopředu 
 • Uložíme historii jídelníčku na 30 dní
 • Přehledné statistiky
 • Změna jídla na jedno kliknutí
 • Jídelníčky v PDF nebo do tisku, ať je máte vždy při sobě
 • Hromadný nákupní seznam pro jednoduché nakupování
 • Užitečné rady a tipy
 • Pravidelně e-mailem posíláme užitečné rady, tipy a bonusové informace
 • Pitný režim

+ 3 dárky:

E-book: Salátové vydání
 • 75 receptů pro úspěšné hubnutí
 • doručení na váš email
E-book: Jak se stravovat při práci na směny
 • znemožňuje vám hubnutí vaše práce? Už nebude!
 • doručení na váš email
E-book: Zdravé domácí dresingy a zálivky
 • dochuťte svá jídla zdravými dresingy
 • doručení na váš email

1 997 Kč  999 Kč

+ 3 e-booky zcela zdarma

Proč většina lidí selhává?

Ať už přibíráte, hubnete nebo se snažíte udržet si stávající váhu, příčina neúspěchu je obvykle stejná - jednoduše nevydržíte u zvoleného systému dlouhodobě. Diety jsou příliš drastické, cpete do sebe jídlo, které vám nechutná. Jíte příliš moc nebo naopak nedostatečné množství. Přitom základem úspěšné změny je dát tělu to, co potřebuje. Dostatek živin. Pokud nejíte dostatečně, tělo se začne bránit a tuky ukládat…

První výsledky

Již během prvního měsíce pocítíte, že se cítíte lépe, zdravěji a že jste na dobré cestě. Po 3 měsících už dosáhnete znatelné změny na své postavě. Představte si, jaké by to bylo, kdyby jste ode dneška za tři měsíce poslouchali komplimenty o tom, jak jste se změnili a že vypadáte opravdu skvěle… Nebudete ani první ani poslední (zdaleka)…

Naděžda J.

"Pestrý jídelníček mi pomohl udělat spoustu zásadních změn, kterých jsem se dlouho bála. Rozhodla jsem se změnit svůj životní styl, a s tím i stravování. 
 
Naučila jsem se pravidelně jíst, do té doby jsem znala jenom snídani, oběd a večeři. Často jsem se vymlouvala na čas nebo nedostatek inspirace, co neustále vymýšlet. Pestrý jídelníček tohle vyřešil za mě. 
 
Naučila jsem se také jíst více ovoce a zeleninu­. ke každému jídlu si teď něco z toho dopřávám. Za čtyři měsíce jsem zhubla celých 9 kilo a cítím se skvěle! Je to znát nejen na postavě, ale i v obličeji. 
 
Se ztrátou přebytečných kilogramů přišla i chuť celkově zapracovat na svém vzhledu. Radikálně jsem změnila barvu vlasů a více dbám i o svůj šatník. Nyní, když jsem na své ideální váze, vyzkouším i “udržovací” jídelníček. 
 
Jsem moc ráda, že něco jako PestryJidelnicek.cz existuje. Byl to pro mne první stimul ke změně k lepšímu."

David R.

“Rozhodl jsem se, že vyzkouším moji vůli a oddanost tím, že po dobu 12 týdnů budu dodržovat objemový jídelníček. Chodím do posilovny už 8 let, ale nikdy jsem si nenechal vytvořit jídelníček přesně na míru. 
 
Má váha na začátku byla 100 kg, přes břicho jsem měl 94 cm, přes ruku 36 cm, přes stehna 64 cm a přes hruď 110 cm. Začal jsem tedy na sobě makat, jídelníček jsem za celou dobu dodržoval striktně, jak mi byl napsán. 
 
Většina lidi se domnívá, že posilovna je většina úspěchu, ale to se pletou. V posilovně to teprve začíná, ale vše končí u správného jídla. Jídlo je 70% úspěchu, pak 20% posilovna a 10% spánek. Toto období jsem si velice užíval, bylo to něco nového pro mě a hodně mě to naplňovalo. 
 
Určitě doporučuji pro každého něco takového podobného vyzkoušet, nejen kvůli svalům, ale i kvůli otestování svoji vůle a odhodlání. Stojí to opravdu za to!"

Netrapte se pokusy na svém vlastním těle

Určitě jste již vyzkoušeli bezpočet různých postupů, zázračných metod a kouzelných produktů. A nepodařilo se vám dosáhnout postavy, o které tajně sníte. A stálo vás to určitě spoustu času i peněz
 
Proč riskovat zdraví různými chemickými přípravky, nebo ubližovat svému tělu tím, že jej trápíte a nedodáváte mu vše, co potřebujete?

Přirozenou cestou, za pár minut…

Už za pár minut můžete mít svou Plnou porci Pestrého jídelníčku k dispozici a přirozeným způsobem se vydat na cestu ke zdravé a skvěle vypadající postavě.

1 997 Kč  999 Kč

+ 3 e-booky zcela zdarma

Zdravě

Dosáhněte své vysněné postavy přirozenou cestou, bezpečně a bez negativního dopadu na vaše zdraví.

Pohodlně

Drsné diety vám nepomohou. Zvolte si postup, u kterého vydržíte a který bude fungovat.

Dlouhodobě

Nezískáte tvrdou dietu, ale upravený jídelníček, který si zamilujete a od kterého nebudete utíkat.

Již jsme sestavili 2 365 241 jídelníčků na míru.