doporučuje:

Jak rychleji odvodnit organismus a ulevit trávení?

Pijte Pestrý čaj.

 • Rychleji odvodníte organismus

 • Podpoříte lymfatický systém

 • Ulevíte trávení

 • Zabráníte pocitu nafouklého břicha

 • Podpoříte pitný režim

Pestrý čaj

Správně zvolená směs na podporu hubnutí!

Potřebujete podpořit hubnutí? Detoxikujete organismus? Zařaďte do pitného režimu tento čaj a poznáte rozdíl.

Nejedná se o doplněk stravy, čaj můžete užívat dlouhodobě (ideálně 3x denně). Je vytvořen na čistě přírodní bázi, započítává se tedy do pitného režimu. Ingredience jsme pečlivě vybírali tak, aby maximálně podpořily látkovou výměnu a metabolismus tuku.

Čaj je na přírodní bázi!

Správné složení je velmi důležité. Zvolili jsme složky, které maximalizují výsledek.

Zelený čaj

Pitím zeleného čaje zvyšujeme svojí obranyschopnost, psychickou kondici, dokonce zvyšujeme výkon našich mozkových buněk. Účinky zeleného čaje jsou pro náš organismus opravdu báječné. Zelený čaj nám dodá energii, při dlouhodobé konzumaci nám napomáhá s bojem proti vysokému krevnímu tlaku, zánětlivým onemocnění, dokonce poslední výsledky průzkumů dokázaly, že snižuje výskyt rakovinotvorného bujení. To samo o sobě by stačilo jako důvod, proč jsme si vybrali jako základ naší čajové směsi právě tento čaj. Má však ještě jednu super vlastnost a to tu, že přímo napomáhá v boji s obezitou. Zelený čaj má totiž přímé účinky na náš metabolismus a co víc, napomáhá rozpouštění tukových buněk, které se pak dostanou do krevního řečiště a tam jsou použity jako okamžitá energie.

Yerba maté

Jeho předností je výborná chuť. Stejně jako zelený čaj pozitivně stimuluje naši mysl i tělo, omezuje příznaky únavy, napomáhá zlepšit soustředění, zlepšuje naši fyzickou i psychyckou kondici, působí antioxidačně na naši krev, napomáhá spalování tuků, podporuje zažívání, potlačuje pocit hladu, zlepšuje funkci ledvin, srdce, nervového systému, napomáhá obnově žaludečních a jaterních buněk a samozřejmě posiluje imunitu.

Fenykl

Fenykl obecný je bylina, kterou již naši předci používali při řešení zažívacích problémů. Napomáhá totiž chodu hladkého svalstva, tedy zlepšuje peristaltiku střev. Lepší absorci živin, zabraňuje křečím, kolikám, nadýmání. Má velice příznivý vliv na játra a ledviny. Má močopudné účinky, tím zvyšuje filtraci moči a umožňuje tak lepšímu odvodnění a pročištění organismu. Používá se také na podporu tvorby mateřského mléka, při menstruačních bolestech či pro vyvolální zpožděné menstruace.

Šípkové slupky

Vysoký obsah vitamínu C a betakarotnů. Napomáhá snadnějšímu odvádění vody z těla, startuje lymfatický systém, výborný antioxidant.

Černý rybíz

Obsahuje veliké množství vitamínu C, B1, B2, B3, B5, B6. Dále obsahuje provitamin A, vápník, železo, mangan, draslík, zinek, rutin. Posiluje imunitu, chrání sliznice, obnovuje peristaltiku střev, podporuje krvetvorbu, zlepšuje trávení, pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu, podporuje činnost srdce, chrání buňky proti volným radikálům.

Listy kopřivy

Kopřiva je naše nejlepší léčivá rostlina. Pročišťuje krev, podporuje krvetvorbu, detoxikuje organismus, má pozitivní vliv na slinivku břišní, tím pádem se použitím kopřivy dá snížit obsak cukru v krvi. Lečí záněty močových cest včetně ledvin. Prevence proti chorobám jater, žlučníku, žaludečním vředům.

Listy ostružníku

Listy i plody tohoto keře mají velice blahodárné účinky na náš organismus, obsahují mnoho vitamínů, které posilují naši imunitu, obsahují velké množství karotenů, velmi účinné antioxidanty. Napomáhají detoxikaci organismu, zlepšují činnost cév, žaludku, střev a ledvin. Napomáhá metabolismu.

Květy slunečnice

Čaj z květů slunečnice snižuje horečku, ovlivňuje jaterní činnost a celkově tak zlepšuje trávení. Zmírňuje pocení, ovlivňuje chutě na sladké a napomáhá rychlejšímu trávení.

Proč doporučujeme všem zařadit do pitného režimu Pestrý čaj?

Jedná se o ideální doplněk v období redukce váhy nebo odkyselení organismu.

 • Rychleji odvodníte organismus
 • Podpoříte lymfatický systém
 • Ulevíte trávení
 • Zabráníte pocitu nafouklého břicha
 • Doplníte pitný režim
 • Čaj je na přírodní bázi z kvalitních surovin
 • Výborně chutná

Objednejte si účinný a přírodní čaj na podporu hubnutí

Doporučujeme objednat alespoň dvě balení (získáte dopravu zdarma). Nejlepší volba jsou tři balení (získáte dopravu zdarma a třetí balíček za polovinu ceny) a když budete čaj pít dvakrát denně, vydrží vám 30 dní.

Odesíláme každý pracovní den

Informace o produktu:

Sypaný čaj z vybraných plantáží světa

Složení: zelený čaj, černý čaj, Yerba Mate, červený rybíz, květy slunečnice, fenykl, listy ostružiníku, listy kopřivy, šípkové slupky, listy maliníku, listy černého rybízu, semínka guarany, květ trnky, anýz, kukuřičné hedvábí, přírodní aroma.

Čaj má odvodňovací efekt, proto není vhodný pro kojící a těhotné.

 

Země: EU

Množství: 100g

Minimální trvanlivost: jeden rok