Nastavte si Vaší ideální hmotnost s Naturhouse

Osobní konzultace na pobočce

MÁME STÁLE OTEVŘENO. Přijďte k nám na OSOBNÍ KONZULTACI na vybrané pobočce. S metodou NATURHOUSE můžete zdravě hubnout a dále si váhu udržet. 

 

Objednávka ke konzultaci zdarma zde:

 • 1
  Pravidelná bioimpedanční analýza těla
 • 2
  Sestavení jídelníčku na míru a výživová doporučení
 • 3
  Množství chutných receptů na bázi vědecky uznávané středomořské stravy
 • 4
  Odborný dohled zkušené dietoložky během celého období hubnutí. (Jinde bývá běžné si za tyto služby účtovat i přes 2000 Kč).
 • 5
  Dovedeme vás až k dosažení vaší vysněné váhy
 • 6
  Vybereme vám vhodné exkluzivní výživové doplňky ze zdravých potravin a bylinných výtažků, které vám výrazně napomáhají k úbytku na váze a podporují detoxikaci těla, které si jako jediné hradíte.
Chci konzultaci zdarma

NATURHOUSE v číslech

0
Spokojených zákazníků NATURHOUSE v ČR
0 poboček
V každém větším městě po celé České Republice
0x týdně
Budete docházet na bezplatnou konzultaci
0 Kč*
Vás bude stát konzultace s naším specialistou

*Konzultace jsou bezplatné. Hradíte pouze exkluzivní produkty na bázi bylin, které jsou nedílnou součástí našich jídelníčků. Produkty zefektivňují hubnutí a zajišťují, aby bylo zároveň zdravé.

Zhubněte až 1 kg za týden bez jojo efektu při dodržení metody!

 

Jsme celosvětová síť výživových poraden. Nabízíme konzultaci s výživovým poradcem zdarma. Jen v České republice s námi trvale zhublo již více než 300 000 spokojených klientů.

Jak probíhá osobní konzultace?

S výživovým poradcem proberete Váš zdravotní stav a budete hledat příčiny stravovacích poruch.

Váš výživový poradce provede bioimpedanční analýzu, klient zjistí celkové procento tuku, viscerálního tuku, BMI, % svalové hmoty a tělesné vody a metabolický věk. Na některých pobočkách i měření potravinových intolerancí.

Podle výsledků tohoto měření, Vašeho zdravotního stavu a stravovacích návyků Vám výživový poradce sestaví jídelníček na míru přesně pro Vás.

Aby dieta měla co největší účinky, poradce Vám doporučí i lehký pohyb a vybere přesně pro vás některé z našich exkluzivních produktů na bázi výtažků z rostlin.

Ideální je, abyste svého výživového poradce potkávali každý týden. Úvodní konzultace trvá přibližně 30 minut, pokračující pak už jen okolo 15 minut.

Jak probíhá telefonická či online konzultace?

Prvním kontaktem s naším odborníkem na výživu bude telefonický nebo on-line rozhovor, který nebude trvat déle než 15 minut, během kterého vám poskytneme veškeré informace o metodě Naturhouse a budete se moci dozvědět více o vašem životním stylu. Toto první telefonní volání vám poskytne představu o tom, co potřebujete a jak vám můžeme pomoci.

Týdenní sledování. /coaching/ - bezplatně je Vám k dispozici náš výživový poradce, po celou dobu hubnutí.

Po vytvoření přizpůsobené individuální stravy na míru pro vás budete odborníkem na výživu kontaktováni minimálně  jednou týdně, aby vás motivoval a poradil vám, tak abyste se mohli snadno řídit režimem NATURHOUSE. Můžete také sdělit jakýkoli námět, dotaz, který máte, a my vám pomůžeme dosáhnout vašich cílů.

Dále nás můžete kontaktovat kdykoliv bude třeba i vy, abyste se s naší metodou cítili skvěle a měli ty nejlepší výsledky a dlouhodobý efekt.

Zkušenosti klientů

Za necelý rok dodržování metody NATURHOUSE jsem zhubla téměř zdravě 40 kilogramů bez zdravotních následků. Cítím se báječně po fyzické i psychické stránce.

Hana zhubla 40 kg

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře.

Marie zhubla 57 kg

Při dosažení úbytku 10 kg jsem si samou radostí zatančila ve spodním prádle na váze. Nyní už mám dole 31,5 kilogramů, čímž jsem si splnila svůj stanovený cíl a jsem na sebe nesmírně pyšná.

Hana zhubla 32 Kg
Chci se objednat