Zhubněte chytře a NAVŽDY

Kniha Cesta je zdravý životní styl je určena těm, které už nebaví pracně hubnout a hned vše zase nabrat zpátky.

Co se díky knize naučíte?

 • 1
  Jak zhubnout opravdu navždy a nenabrat vše při první příležitosti zpět.
 • 2
  Zjistíte, jakou energii vaše tělo potřebuje (pokud mu dáte příliš mnoho, nezhubnete, pokud mu nedáte dost, začne se bránit).
 • 3
  Vyberete si správný pohybový program.
 • 4
  Budete vědět, jak a kdy správně jíst a pít.

Mám pro vás lepší recept než zázračné pilulky, hladovění či dřinu v posilovně. Začněte hlavou. Nejdříve zjistěte, co je pro vaši proměnu důležité. Až potom jděte do akce. Napsala jsem o tom všem knihu.

Jsem Blanka Szabóová a už mnoho let klientům úspěšně pomáhám s redukcí hmotnosti. Vedu 8 skupinových lekcí týdně, denně minimálně 4 individuální tréninky. Tvořím jídelníčky na míru, přispívám na Pestrý jídelníček.cz, publikuji v médiích. Ve své́ škole přednáším, mám praktické lekce i pro fitness instruktory.

Nevěříte, že vám kniha pomůže?

Nebojte - nic neriskujete, ke knize dávám 14 denní garanci vrácení peněz. Pokud nesplní vaše očekávání, napište mi a já vám bez otázek vrátím paníze.

Akce do konce března:

Tištěná kniha

Kniha v elektronické podobě (formáty pdf, mobi, e-pub)

Bonus: e-book Cesta ke zdravému stravování

Bonus: e-book 55 způsobů, jak mít více energie

798,- 399,- Kč

Mgr. Blanka Szabóová

Vystudovala management sportu na Tělovýchovné fakultě univerzity Palackého v Olomouci a na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity. Je majitelkou fitness centra, instruktorkou pro skupinové lekce a osobní trenérkou. Věnuje se tvorbě výživově bohatých jídelníčků na míru klientům. Přispívá také do různých médií, například:

Po přečtení Blančiny knihy jsem se utvrdila v tom, že já sama jdu správným směrem. Hubnutí a zdravý životní styl je cesta, nikoli okamžitá změna, to je třeba si uvědomit! Blanka poradí, jak na to, dokáže Vás motivovat. Naučíte se více dbát o vlastní zdraví, které je pro nás všechny nenahraditelné.

Garantka knihy a modelka, Michaela Salačová

Jsem moc ráda, že jsem dostala tuto možnost - napsat pár slov o mé osobní trenérce Blance. Poprvé jsem přišla do posilovny, když mi bylo 46 let s tím, že se naučím nějaké cviky na záda a budu si dál cvičit doma. Dopadlo to tak, že Blanka je můj osobní trenér už 6 let. Hodiny cvičení jsou velice příjemné, pestré, zábavné i motivující a přesto velmi profesionálně vedené. Blanka je nejen výborný trenér, ale hlavně velmi pozitivní a úžasný člověk. Moc děkuji.

Pavla Hlobilková

Na co ještě čekáte? Získejte také svou knihu hned teď

Tištěná kniha

Kniha v elektronické podobě (formáty pdf, mobi, e-pub)

Bonus: e-book Cesta ke zdravému stravování

Bonus: e-book 55 způsobů, jak mít více energie

798,- 399,- Kč