3 měsíční hubnoucí balíček Pestrého jídelníčku

ZHUBNĚTE S NÁMI!

Už dlouho hledáte způsob, jak dosáhnout stavu, kdy budete zdravější, budete se cítit i vypadat lépe?

Připravili jsme jednoduchý systém, který stačí sledovat a který vás během tří měsíců dovede ke znatelnému úspěchu.

Proč jste v minulosti selhali?

Většina hubnoucích programů je založena na drastických hladovkách, drahých doplňcích stravy, na fyzickém drilu a bývají tudíž dlouhodobě neudržitelné. Jednoduše to po nějaké době musíte vzdát a dostaví se jojo efekt. Všechna kg jsou zpět.

Náš tříměsíční balíček je navržen tak, aby vás stále motivoval k dalším krokům. Nepřetěžoval vás, neodradil vás náročností a tudíž nebudete mít potřebu jej porušovat.

Během této doby si totiž  vytvoříte návyky, které vás ve zdravém stravování udrží i po skončení programu. Díky čemuž se dokážete dostat do vašeho vysněného cíle ať je jakýkoli.

Jak to funguje?

Když jsme pro vás tento balíček připravovali, oslovili jsme několik zájemců, aby pro vás tento produkt otestovali. Balíček je tak úspěšný především protože je postaven na filozofii, že hubnout se má s “ čistým štítem” tedy začíná fází, kdy vaše tělo připravíte a nastartujete na hubnutí.

Poté se teprve vrhnete na vyvážený jídelníček, který pro vás nebude problém dodržovat. Jídelníček je sestaven certifikovanou výživovou poradkyní.

Co říkají ti, kteří 3 měsíční balíček testovali na vlastní kůži?

Když jsme pro vás balíček připravovali, pozvali jsme 3 uživatele, kteří jej měli za úkol otestovat, aby byl pro vás co nejpřínosnější, podívejte se, jak se jim 3 měsíční balíček líbil...

Eva Hybnerová

 • Váha před: 87 kg

 • Váha po: 76 kg

Celý program byl super, jsem moc ráda, že jsem se přihlásila, jídlo i moje výsledky mi naprosto vyhovují, rozhodně budu pokračovat dál s Pestrým jídelníčkem.

Jako další cíl jsem si zadala, že přidám nějaký sport, jelikož doposud jsem krom práce neměla žádnou fyzickou aktivitu. Věřím, že se mi podaří spolu s Pestrým jídelníčkem dosáhnout své vysněné váhy 70 kg. Chtěla bych poděkovat celému týmu za tuto možnost otestovat jejich nový produkt a vřele doporučuji všem, kteří si přejí se rozhoupat a začít si plnit své sny ohledně jejich postav a životního stylu.

Eva Zahradníková

 • Váha před: 100 kg

 • Váha po: 92 kg

Po prvním měsíci velký rozdíl, úbytek 5 kg, i na cm to je vidět, více jsem se potila a bylo znát, že se tělo čistí. Vyprazdňování v pořádku, někdy i víckrát denně. Nemám pocit hladu, což je pro mě nejdůležitější. Po prvním měsíci jsem čekala lepší, rychlejší výsledek. Ale jsem si vědoma toho, že zdravé hubnutí nemůže být ze dne na den.

Super pestré recepty, které chutnaly i ostatním, když jsem je doma vařila. Cítím se od prvního měsíce dobře. Těším se, že to takto půjde dál. Čajík je super, moc mi chutná. Budu se teď snažit nadále pokračovat v hubnutí, pokud mi to nepůjde či budu mít nějaké komplikace, určitě se na vás obrátím. Moc děkuji za spolupráci, bylo to super.

Pavlína Hodíková

 • Váha před: 86 kg

 • Váha po: 76 kg

Nejprve pocit hladu, po pár dnech dobrý.

Vymizela mi lupénka po jednom měsíci detoxu (byla tam  20 let).

Hmotnostní úbytek úžasný!

Úbytky cm taky super!

Nemám pocit hladu.

Cítím se lehce.

Netrpím plynatostí, srovnalo se mi vyprazdňování.

Psychicky je mi dobře.


Můžete zkoušet další diety, jedinečné a zázračné pilulky, ale to už máte pravděpodobně za sebou. Pokud jste nezhubli sami od sebe a přirozenou cestou, pak potřebujete řešení, které bude fungovat. A můžete hledat svépomocí, nebo si nechat poradit od odborníků, kteří pomohli již mnoha takovým, jako jste vy.


Nic na tom není

Během 5 minut si aktivujte svůj 3 měsíční balíček a můžeme začít! Dostanete vše potřebné k tomu, abyste mohli začít ještě dnes.

Brzy uvidíte výsledky

Prvních úspěchů se dočkáte již po první fázi (po prvním měsíci). Navíc vám ve snaze pomůže naše čajová směs, která krom svých úžasných účinků také výtečně chutná.

Co všechno získáte v 3 měsíčním balíčku?

 • 3 měsíce Plné porce Pestrého Jídelníčku v hodnotě 900 Kč

 • Ebook Jak správně detoxikovat (program na 28 dní) v hodnotě 299 Kč

 • Speciální hubnoucí čajová směs Pestrý čaj, 3x 100 g v hodnotě 399 Kč/bal.

 • E-book Salátové vydání v hodnotě 399 kč

 • E-book s recepty na domácí dresingy

 • E-book Cesta ke zdravému stravování Lea Babuty v hodnotě 299 Kč

 • E-book 55 způsobů jak mít více energie v hodnotě 100 Kč, nelze samostatně zakoupit


Navíc při splnění podmínek* pro vás máme ještě bonusy

Extra měsíc Plné porce zdarma

Pokračujte se svým jídelníčkem i nadále skončení 3 měsíčního balíčku, od nás dostanete ještě jeden extra měsíc zdarma.

- v hodnotě 300,- Kč

 

* Podmínky jsou: vyplnění dotazníků, které v souvislosti s programem obdržíte, náhrání fotek vaší postavy (nebudou nikdy zveřejněny, pokud si to nebudete přát - jsou tam pro vás), 8 fotek vašich receptů ve druhém měsíci programu a 8 fotek receptů ve třetím měsíci programu.

Pestrýjídelníček.cz znáte také z:

Autorka programu

 

Petra Skalská je vystudovaná zdravotní sestra, která má za sebou mimo jiné i kurz zdravé výživy a je tedy certifikovanou poradkyní pro výživu. Chce být sama se sebou spokojená a tak neustále hledá nové cesty, jak chytře skloubit sport a zdravé stravování. Petra je naše hlavní specialistka na přípravu jídelníčků a výživové poradenství.